15 sztuk/partia Darmowa Wysyłka STX882 433 MHz ASK moduł Moduł Nadajnika I Odbiornika SRX887
15 sztuk STX882 433 MHz Transceiver Moduły 15 sztuk SRX887 433 mhz Odbiornik Moduły 30 sztuk SW433-TH32 433 MHz Antena Wiosna o STX882: STX882 jest niski koszt, mały rozmiar, ultra-wysokiej mocy, niskie harmoniczne ASK moduł nadajnika. ma wysoką stabilność i wysokie koszty, przy 3.6 V zasilania, aby osiągnąć 50 mW, jest obecnie na rynku w ramach tej samej napięcie moc nadawania ASK moduł nadajnika. moduł może być podłączony do mikrokontrolera bezpośrednio. więc to jest bardziej wygodne dla użytkownika rozwój produktów bezprzewodowych. cechy: Zakres częstotliwości: 433/315 MHz tryb modulacji ASK mała objętość niskie poczucie promieniowania Wysokiej mocy dalekiego zasięgu stabilność częstotliwości różnych międzynarodowych norm badań cechy: Zakres częstotliwości: 433/315 MHZ tryb modulacji ASK mała objętość niskie poczucie promieniowania Wysokiej mocy dalekiego zasięgu stabilność częstotliwości różnych międzynarodowych norm badań schemat Pin Rozdzielczości
produkt pokaż:
o SRS887:
SRX887 jest mikro silny siłą napędową super heterodyny odbiornika moduł zasilania. ma wysoką stabilność, zwalczania zakłóceń i wysokiej opłacalne, ale również ma potężną siłą napędową, certyfikat ROHS, FCC, CE, moduł może być podłączony do mikrokontrolera bezpośrednio. więc to jest bardziej wygodne dla użytkownika rozwój produktów bezprzewodowych. cechy Zakres częstotliwości: 433/315 MHz ASK/OOK Trybie Modulacji Super anti-power interface małej mocy mniej niż 1uA snu niskie poczucie promieniowania mały Rozmiar częstotliwość Stabilność i niezawodność różnych międzynarodowych norm badań zastosowanie zdalne drzwi Bezprzewodowego sterowania przemysłowego bezprzewodowy alarm Bezpieczeństwa bezprzewodowego sterowania przemysłowego bezprzewodowej transmisji danych

  • Nazwa marki: G-NiceRF
  • Numer modelu: STX882
  • Model Number: STX882
  • is_customized: Yes
  • Install Style: SMD
  • Frequency: High Frequency
  • Power: Low Power
  • Operating voltage range: 1.2~6V
  • Emission current: 34mA @ 3.3V
  • Sleep current: <0.01uA
  • Transmit power: 13dBm @ 2.4V 15dBm @ 3V 20dBm @ 5V

  • Typ jednostki: lot (15 części/lot)
  • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 25cm x 18cm x 10cm (9.84in x 7.09in x 3.94in)

Recenzja produktu

Pokrewne produkty

LC/UPC kobiet SC/UPC mężczyzna wielomodowy OM3 Optical Fiber kołnierz Adapter sprzęgła Związane z

LC/UPC kobiet SC/UPC mężczyzna wielomodowy OM3 Optical Fiber kołnierz Adapter sprzęgła


LC/UPC kobiet SC/UPC mężczyzna wielomodowy OM3 Optical Fiber kołnierz Adapter sprzęgła Męski-do-kobieta adaptery światłowodowe niedrogo dostosowania złącza interfejsy do nowego sprzętu, upgrade dystrybucji panele i wyeliminować konieczność ponownego zakończyć zwoje kabli. 1. Features NLow tłumienność NHigh odporność na korozję NHigh interfejs wydajność NHigh

zł26.77

Kompatybilny z Trendnet TEG-MGBSX 1000BASE-SX SFP 850nm 550 m moduł SFP Transceiver Związane z

Kompatybilny z Trendnet TEG-MGBSX 1000BASE-SX SFP 850nm 550 m moduł SFP Transceiver


Zapraszamy do SeeMe Technology co., LTD. Jesteśmy o wszelkiego rodzaju włókna światłowodowe produktów. Prosimy o kontakt, jeśli nie mógł znaleźć produkty online, co chcesz. Zapewniamy, że oferujemy państwu wykwalifikowanych produktów i najlepsze usługi. Wszystkie nasze produkty gwarancja 1 rok. Możemy zapewnić, aby wysyłać produkty z szybki i bezpieczny sposób dla ciebie. Jeśli masz

zł24.40

HW FTM-9612C-SL40G-HW 1.25G-TX1310/RX1490nm-40km-SM-BIDI-SFP optical fiber transceiver Związane z

HW FTM-9612C-SL40G-HW 1.25G-TX1310/RX1490nm-40km-SM-BIDI-SFP optical fiber transceiver


zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimy kontakt sprzedawca SeeMe wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. zł337.50

zł320.64